Windykacja należności, długów, wierzytelności – Firma windykacyjna Mojawindykacja.plProgram do windykacji - Panel dłużnika - Windykacja należności, długów, wierzytelności – Firma windykacyjna Mojawindykacja.pl

Program do windykacji – Panel dłużnika

Szanowni Państwo,

to, że znaleźliście się na tej stronie najprawdopodobniej wynika z tego, że spotkała Państwa dość wątpliwa przyjemność bycia dłużnikiem, przeciwko któremu, w zależności od tego jak to nazwiemy prowadzona jest windykacja wierzytelności, odzyskiwanie długów czy windykowanie należności.

Jak zwał tak zwał ale jedno jest pewne – nie spotkało Państwa nic przyjemnego, bo windykacja, jeżeli nas samych dotyczy, nie jest czymś miłym. Nie jest to wprawdzie jeszcze żaden kataklizm i koniec świata, bo windykacja należności zdarza się dość licznej rzeszy ludzi ale wątpliwa to przyjemność, gdy przeciwko nam prowadzona jest windykacja i coś trzeba z tym począć.
Najlepiej dług jak najszybciej spłacić i mieć z tym spokój lub rozłożyć go na dogodne do spłacania raty. Jest taka możliwość, o ile firma windykacyjna prowadząca windykacje długów zgodzi się na spłaty ratalne wierzytelności. Firmy windykacyjne zwykle umożliwiają dokonywanie spłat ratalnych pod warunkiem terminowego realizowania zobowiązań.

Nasza firma windykacyjna często zawiera z dłużnikami porozumienia o ratalnej spłacie wierzytelności, pod warunkiem, że raty będą terminowo spłacane. Nie chcemy być Państwa przeciwnikiem ale musimy stać na straży interesów naszych klientów i wierzytelności bezwzględnie muszą być zapłacone.

Wiemy, że Państwa zadłużenie mogło powstać z jakichś istotnych przyczyn i często nie stało się to z Państwa winy. Z naszych doświadczeń wynika, że często powodem braku zapłat jest to, iż kontrahenci nie regulują swoich zobowiązań i macie Państwo problemy jakie stwarza windykacja długów od Waszych kontrahentów. W sytuacji, gdy nie przynosi rezultatu odzyskiwanie należności od Państwa dłużników, stajecie się sami dłużnikami, wobec których prowadzona jest windykacja przez firmy windykacyjne.

Czy jest na to jakaś rada ??? Myślimy, że tak.

Nasz firma windykacyjna wyróżnia się tym wśród innych, że może Państwu udzielić pomocy w rozwiązaniu tego problemu.
Możemy to zrobić dla Państwa na dwa sposoby poprzez:

a) profesjonalne odzyskiwanie długów, które nie regulują Państwa dłużnicy, a które nasza firma windykacyjna poprowadzi dla Państwa bez opłat wstępnych za ściąganie należności oraz za reprezentacje w sądzie w przypadku konieczności skierowania sprawy do sądu,

b) pomoc w uzyskaniu kredytu lub pożyczki na spłatę Państwa zadłużenia

W celu omówienia powyższych spraw prosimy o kontakt z naszą firmą:
tel.: 62 760 89 00, tel. kom. 513 036 506, e-mail: kliber@lexius.pl