Firma windykacyjna – Mojawindykacja

Lexius sp. z o.o. powstała w 2012 roku na bazie kilkunastoletnich doświadczeń w prowadzeniu kilkudziesięciu tysięcy spraw windykacyjnych jakie posiada firma windykacyjna Lexius sp. j.
Firma Lexius sp. z o. o. z siedzibą w Kaliszu zajmuje się takimi zagadnieniami jak:
a) windykacja należności – umożliwiająca odzyskiwanie długów od dłużników,
b) obsługa prawna przedsiębiorców, a w szczególności zagadnień takich jak odzyskiwanie należności czy windykacja wierzytelności
c) wywiad gospodarczy, wspierający odzyskiwanie wierzytelności i ściąganie długów
d) sprawdzanie kontrahentów w zakresie ich sytuacji finansowej oraz możliwości prowadzenia przeciwko nim windykacji należności
e) wspomaganie egzekucji komorniczej w zakresie pozyskiwania informacji niezbędnych do tego aby windykacja była skuteczna, a odzyskiwanie długów doprowadzało do pozytywnego efektu

Prowadzimy dla przedsiębiorców takie działania jak: windykacja polubowna, windykacja sądowa i windykacja egzekucyjna.
Jesteśmy właścicielem:

  • Platformy Windykacyjnej Krajowego Interaktywnego Centrum Zarządzania Windykacją www.mojawindykacja.pl, dzięki której skuteczna windykacja należności może być prowadzona w sposób automatyczny, niemalże bez udziału człowieka i która umożliwia otrzymywanie informacji o zadłużeniach kontrahentów w innych podmiotach gospodarczych.
  • Ogólnopolskiej Giełdy Wierzytelności www.ogw.info.pl, poprzez którą można upublicznić dane o wierzytelności należnej od dłużnika oraz dokonać jej sprzedaży lub kompensaty.

Twórcy Platformy Windykacyjnej www.mojawindykacja.pl posiadaja kilkunastoletnie doświadczenie w branży windykacyjnej.

Obsługą Państwa spraw zajmują się zarówno pracownicy naszej firmy jak i kilka współpracujących z nami kancelarii radców prawnych. Dzięki temu, możemy odzyskiwanie należności prowadzić skuteczniej niż inne firmy windykacyjne oraz zagwarantować wysoką jakość obsługi prowadzonych spraw windykacyjnych przeciwko Państwa dłużnikom.

Posiadamy bardzo dobry, autorski program informatyczny do obsługi wierzytelności, szerokie grono fachowców i dysponujemy własnym, przestronnym biurowcem w centrum Kalisza.

Odzyskiwanie długów prowadzimy na zasadach stałej lub doraźnej współpracy. Nie ma znaczenia wielkość firmy i wielkość zadłużenia. Staramy się udzielić pomocy naszym klientom we wszystkich trudnych przypadkach, w których koniczna jest windykacja i w takich, gdzie niezbędna jest firma windykacyjna, która skutecznie poprowadzi odzyskiwanie wierzytelności.

Specjalizujemy się we Wspomaganiu Egzekucji Komorniczych, czyli w działaniu na etapie, na którym inne firmy windykacyjne nie robią prawie nic. Bardzo dokładnie i aktywnie współpracujemy z komornikami, co powoduje, że windykacja prowadzona przez nas jest skuteczniejsza, niż odzyskiwanie należności prowadzone przez inne firmy windykacyjne.

Corocznie uzyskujemy Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play, a w roku 2014 otrzymaliśmy, jako jedyna firma z branży windykacyjnej w Polsce, Platynową Statuetkę Przedsiębiorstwa Fair Play.