Dofinansowanie z UE wspomaga odzyskiwanie należności

Dofinansowanie z UE wspomaga odzyskiwanie należności od dłużników.

Platforma Windykacyjna Krajowego Interaktywnego Centrum Zarządzania Windykacją www.mojawindykacja.pl przygotowana została przez firmę Lexius sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, ul. Skarszewska 2.

Projekt dofinansowany został przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka działanie 8.1 umowa nr UDA-POIG.08.01.00-30-114/12-00.
Wartość projektu: 699 300,00 PLN
Kwota dofinansowania: 489 510,00 PLN

Platforma Windykacyjna www.mojawindykacja.pl umożliwia prowadzenie takich działań jak: windykacja wierzytelności i odzyskiwanie długów, sprawdzanie kontrahentów i wywiad gospodarczy oraz sprzedaż i zakup wierzytelności.

Unia Europejska, dzięki przekazanej nam dotacji, przyczyniła się stworzenia oprogramowania, dzięki któremu możliwa jest automatyczna windykacja długów. Oferujemy Państwu narzędzie do prowadzenia samodzielnej, automatycznej windykacji, którego nie posiada żadna inna firma windykacyjna w Polsce. Udało nam się połączyć w jeden instrument windykacyjny samodzielne odzyskiwanie długów oraz windykowanie należności prowadzone przez zewnętrzne firmy windykacyjne. Okazało się, że możliwe jest ściąganie długów i windykacja wierzytelności za pomocą programu informatycznego, który zastępuje w tych czynnościach pracowników.

Dotacja, która pozyskaliśmy, umożliwiła nam sfinansowanie innowacyjnego i unikatowego produktu na rynku windykacyjnym, dzięki któremu windykacja należności może być prowadzona automatycznie i praktycznie bez udziału człowieka.

Dzięki pomocy uzyskanej ze środków Unii Europejskiej odzyskiwanie długów przez przedsiębiorców stało się łatwiejsze i prostsze. Nie są już im konieczne do tego firmy windykacyjne, czy kancelarie prawne. Przedsiębiorcy mogą teraz samodzielnie wykonywać windykowanie należności, a platforma windykacyjna, która umożliwia im odzyskiwanie długów jest tym co od dawna było im potrzebne.

Automatyczna windykacja umożliwiająca samodzielne ściąganie długów i odzyskiwanie należności, to innowacyjne podejście do problemów jakie przysparza windykacja wierzytelności. Mamy nadzieję, że środki unijne, za które stworzona została platforma windykacyjna www.mojawindykacja.pl przyczynią się do tego, iż niejedna lista dłużników i niejeden rejestr długów, czy rejestr dłużników w Polsce ograniczy swoją objętość.