Misja firmy

Misja firmy, którą realizuje firma windykacyjna Lexius sp. z o.o. jest kompleksowe zapewnienie pomocy przedsiębiorcom w zagadnieniach takich jak skuteczna windykacja wierzytelności, obsługa prawna oraz wywiad gospodarczy. Pragniemy w naszych działaniach funkcjonować skuteczniej i nowocześniej niż inne firmy windykacyjne w Polsce.

Podstawą naszego działania jest wdrażanie nowoczesnych i innowacyjnych instrumentów umożliwiających odzyskiwanie długów oraz dyscyplinujących dłużników w celu osiągnięcia poprawy płynności finansowej naszych klientów.

Nasz rozwój opieramy na innowacyjności, profesjonalizmie oraz szybkim przepływie informacji dzięki najnowszym rozwiązaniom informatycznym, takim jak Platforma Windykacyjna www.mojawindykacja.pl.

Zadaniem naszym jest zrzeszenie jak największej liczby przedsiębiorców w celu stworzenia największej w Polsce bazy informacji o dłużnikach oraz dostarczenie przedsiębiorcom narzędzi informatycznych umożliwiających samodzielne i automatyczne windykowanie należności na poziomie przedsiębiorstwa, a także zapewnienie im dalszej obsługi wierzytelności poprzez windykację outsourcingową na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym.

Pragniemy aby to co kryje się pod terminami ściąganie długów, windykacja wierzytelności, czy odzyskiwanie należności było tożsame z terminem skuteczna windykacja, a skuteczna windykacja to misja firmy Lexius sp. z o.o.

Chcemy aby stworzona przez nas unikatowa i innowacyjna platforma do windykacji dłużników stała się podstawowym narzędziem umożliwiającym skuteczne windykowanie długów.

Zamierzamy aby takie słowa i frazy jak: windykacja długów, odzyskiwanie wierzytelności lub ściąganie należności kojarzyły się zawsze z terminem Fair Play. Od kilku lat corocznie otrzymujemy Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, a w 2014 roku nasza firma windykacyjna uhonorowana została Platynową Statuetką Przedsiębiorstwa Fair Play. To najlepszy dowód, że firmy windykacyjne mogą prowadzenie windykacji pogodzić z przestrzeganiem zasad fair play.

Chcemy aby skuteczna windykacja kojarzyła się ze słowami fair play, zaś misja firmy jaką realizuje nasza firma windykacyjna była tożsama z zadowoleniem naszych klientów.

Pracownicy i współpracownicy
Lexius sp. z o.o.
oraz
Platformy Windykacyjnej
Krajowego Interaktywnego Centrum Zarządzania Windykacją
www.mojawindykacja.pl